lenisek01234

Co je těžší na základce chemie nebo fyzika ? :( :D

Nejlepší odpověď
Lorrien

Podle mě fyzika, ale to je individuální… ;)

Další odpovědi
WeeBear

Každému jde něco jiného. Mně osobně šla více fyzika, jelikož jsme brali spíše teorii a vzorečky. Co se chemie týče, nikdy mi nenalezla do hlavy, měla jsem problém dát dohromady nějaký vzorec nebo podle vzorce určit, o co se jedná.

Je to individuální, řekla bych, že i hodně záleží na učiteli.

FOX.IK

Mela jsme rada oboje a ze vseho mela zhruba stejny znamky, ale fyzika byla asi tezsi na nauceni- je obsahlejsi

LůcaDůcaPůca

chodim na gympl do sekundy (7) a už máme i chemii. Fyzika mě nebaví, ale učíme se jí pomalu. Nikam se nechvátá a vzorce se daj doučit ale chemie mě aspoň trochu baví a učitelka tam někdy hodí nějakej ten pokus takže si myslim že je to stejný. Fyzika- vzorce. Chemie- vyčíslení, míň vzorců, prvky, skládání kyselin, sulfidů, hydroxidů, solí atd.

Rocker

Fyzika mě bavila,chemii jsem nesnášel.Ale každý to má jinak.

RyuzakiKate

Na základce jsem nesnášela obojí. Chemii jsme měli až v 8. třídě, a radši jsem vedle sebe dloubala zeď a nechávala si sázet pětky a čtyřky. Fyzika byla to samý, ale to jsem si pro změnu kreslila po sešitě. A teď? Z chemie chci maturovat a v pondělí budu zkoušená z fyziky ze čtyřech kapitol, abych si obhájila dvojku… Když se člověk chce a dokáže se přinutit, tak zvládne všecko, stačí jen chtít…