oskar

Co je těžší 1kg. železa nebo 1kg peří?Děkuji…

Nejlepší odpověď
annas

Stačilo se podívat do modré lišty.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=co+je+t%C4%9B%C5%BE%C­5%A1%C3%AD+ki­lo+%C5%BEeleza+ne­bo+kilo+pe%C5%99%­C3%AD&sa=Vyhle­dat#858

Další odpovědi
anonym

težší než 1kg peří je už jen hloupá otázka tohoto typu :-/

SajmonModer

Težší je 1 kg sena v tvojí hlavě ,–)

alexandra

To není hloupá otázka,ale chyták.A byly tady blbější otázky,nebo taky i odpovědi a nikdo se nepohoršoval.Takže Vy,kteří jste měli poznámky si zkuste pustit na hlavu kilo peří a pak kilo železa a uvidíte.

Děda Louda

Těžší je evidentně postižení tazatele.

dougie

Pokud to myslíš vážně,tak to váží úplně stejně!!!!

dědapetr

Co teď přijde, další otázky tohoto typu? To myslíš vážně,nebo to byl pokus o vtip?

Michal Kole

1kg železa bude ve formě závaží a kilo peří bude ve formě pytle, protože je rozdílná hustota materiálu

poa.li

Samozřejmě, že těžší je železo…

emba5

relativně železo.Když vám spadne na nohu.

venkovan

Na tuto otázku dobře a jedině správně odpoví dobrovolní recyklační odborníci.

roxy52

Opět blbá otázka typu:-jaký den je po sobotě.