irij

Co je těžší?

šutr o hmotnosti 1kg nebo 1kg peří?
Doplňuji:
Hanulko, tak si to zkus pustit na nohu…

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na citovanou stránku. Tato otázka již několikrát padla a diskutovalo se o ní.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=je+t%C4%9B%C5%BE%C5%A­1%C3%AD+pe%C5%99%C3%AD&s­a=Vyhledat#823

Další odpovědi
hanulka11

přeci kilo jako kilo

to se nedá tak ale brát -otázka byla položena co je těžší a ne co bude víc bolet.

Miroslavst

Šutr o hmotnosti 1kg má menší objem než 1kg peří, ale hmotnostně jsou na tom stejně.

Michal

Oboje je stejně těžké.

irij

děkuji ANNAS TROCHU JSEM POCHOPIL, ŽE TO CHCE MÉNĚ LEGRACE

dagry

Souhlasím s Hanulkou. Hodně duchaplný dotaz. Zkus něco lepšího.

irij

Jo, máte pravdu oba. Je to spíš fór

hanulka11

hm ale dost starej, už ho znám několik pátků

irij

Jo? ale vzpomněla sis až teď.