annas

Brát drogy, mlátit manželku, a vyvolávat rvačky na ulici

Jako obvykle hchyybí jiná možnost, teakže zatrhávám jednu , odpověď. Ta rostřední není hřích – když někoho milujete a rozejdete se, jde o rozdílné názory, chybí např. cit lásky atd.

Jinak si uvědomte, co je hřích z pohleldu křesťanského a světského. Desatero x Sedmero hlavních hříchu, nebo jiné porušení morálky a trestné činy z porušení zákona a třeba Občřanského zákoníku.

Vy se s takovými činy setkáváte ve svém okolí, že je řešíte. Vždy je to individuální, záleží na okolnostech, i když to, co jste uvedl, opět potvrzuje, že řešíte jen samé špatnosti. Ve filmech, vztahu atd. Není lepší se ptát, který film vás nejvíce zaujal, čím vás obohatil, než vnucovat své nesmyslné názory,. na nejhorší filym či události.

Napsala jsem část odpovědi, běco jsem heldala, ale první část se neuložila, musela jsem psát znova.

Jak řekl Konfucius: kořenem všech zlý ch činů, je nedostatek poznání. Proč vve svých představách mmyslíte jen na zlo, nejhohšíí filym apod,. Přece každý je jiný, může mít jiný názor než Vy, takže jdeo jisstým způsobem o Vaši manioulaci. Proč s nezeptáte jinak, Který film považujete na nejelwepší český? Který film vás nejvíc pobavil v poseldní době. Nebo nový či tarší film.

Další odpovědi
paul1

Brát drogy, mlátit manželku, a vyvolávat rvačky na ulici

zjentek

Milovat kluka a za pár dní ho odkopnout

Lgee

Brát drogy, mlátit manželku, a vyvolávat rvačky na ulici

metro

Brát drogy, mlátit manželku, a vyvolávat rvačky na ulici

annas

Jsem zde 11 rroků, ale nikdy se mněš nestalo, že když vložím odpověď, jdu hledat třeba citát, nebo podrobné ifnoramce, musím psát celou odpověšď znova, protože původnío odpovšď se neuloží. Je to nepříemné,,. Objejvil se mně nýpis ERROR, vnitřní situace, sama neuvím vyxřešit, jenže už nejméněš ýdden čekám, než se objeváí známý technik, jehož jsem is ozvala,

Ztrácí se mně Stream, neodesšlou jsou dopisy v IP, takže překážky. Ale ne vždy je mohu sama překonat. Znío to neuvěřitlně, sama jsem překvapená, protože za celých 11 let jsem se s něčím podobným nesetkala,.

Děkuji za pochopení.

annas

K tomu moje překlepy, desetiprstová metoda mně kdysi usnadňovala reakce, dnes je brzdou, protože prsty se naučily ovládat určité písmeno, jak to polože prstu na základní řadě vyhovuje nejlíp, prst na střední řadu se vysune doleva, na dolní řadu ppak trochu doprava. To platí stále, i když v základní řadě mn chybí položení maíčku na ů, takže celá ruka se posune. vznikne chybný text. Operaci pravého malíčku mně chirurg nedoporučil, pokud malíček fungoval, nevadilo, ale v poslední doběš se stav zhoršil, jak je vidět z mého psaní.

Není to omluva, ale mně to vadí,. Snažím se řešit, ale zatím se moc nedaří.

Opakuji, Neomlouvá to, ale psát s překlepy je nepříjemné.

da ny

Prostřední možnost bych vůbec nezařazovala mezi „hříchy“.
Je zcela běžné a normální, zamilovat se, vystřízlivět ze zamilovanosti. Rozejít se.

Emefej

Milovat kluka je v dnešní společnosti úplně normální. Milovat můžeš koho chceš, neboj se toho.

Marty Koller

Elkon a co seš ty

elkon

Jako vždy trapná reakce bez argumentu.

led

Chybná anketa, nedal ste možnosť (je tu možné použiť 6 ponúk na odpoveď) odpovedať inak, než si vy prajete. toto nesúhlasí so znením otázky „Co je ten největší hřích“. Jestvujú aj väčšie hriechy.
Pokiaľ ste chceli zohodnotiť len tieto 3 návrdhy odpovedí, mala otázka znieť: „Co je největší hřích ze zde vyjmenovaných:“

Poznámka,
než napíšete otázku, premýšľajte o jej znení.

elkon

Samé bláboly nevyzrálého jedince.