tak si to tady pomalu pročítám,většina si stěžuje neustále na palce nahoru a dolu a není to tak dávno co ti samí „skoro“ tvrdili,že jim o body vůbec nejde,že jsou tu hlavně aby pomohli a sami se něco dozvěděli,tak teď nevím,co si o tom mám myslet?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5956 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
No v zásadě by to tak mělo být.Chápu to tak,že nejkvalitnější odpovědi ostatní mohou ohodnotit palcem nahoru-ale když vidím některé odpovědi typu-,TAK TO VÁM NEPORADÍM,–nedivím se,že jdou palce dolů.Nebo tam někdo odborně poradí a pod ním je dalších 5– v podstatě ,opsaných,odpovědí-tak si podle mého o palec dolů sami říkají,protože jim jde jen o body a ne o pomoc druhému.Ale pravda je taky že palce padaly i asi naschvál ale s tím se asi nedá nic dělat.Já to beru zkrátka s nadhledem-nejsou to přece závody-palec sem palec tam:)
|
2Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5956 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
spis jde o princip.Tady se nekdo snazi nekomu pomoci,dobre poradi a pritom
dostane palec dolu-jako kdyby mu nekdo naznacil : to co placas za nesmysly..
Ty palce nahoru/dolu je nestastna vec ja bych to zrusil
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5956 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Bade,zdravím tě,na tvou otázku ti mohu opravdu odpovědět jen Pravdou.Skutečná Pravda Je jedině U Samotného Trojjediného Svatého Nebeského Všemohoucího Boha Otce,Boha Syna A Boha Ducha Svatého.Kup si Flekovu Bibli ne Ekumenickou A čti napřed Nový Zákon a teprve potom Zákon Starý.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |