Avatar uživatele
paresof

Co je tedy lepší. Spát na slamníku, na koudeli, na bavlně, na kokosu, na koňských žíní a nebo na umělých pěnách?

A co na to naši dědové a babičky, na čem spali oni.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? led před 4908 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
margotka

Moje prababička spala na koudeli.Já jako malá spávala u babičky na slamníku a ten se podle pořeby doplňoval slámou.Dnes díky firmě, která vyrábí přírodní matrace z čistě přírodních materiálů jsem si na svá dětská léta vzpoměla.Koupila sem si matraci z koňských žíní.Spí se na ní perfektně a když zavřu oči je to jako tenkrát…do umělé matrace bych už nešla.
http://www.prirodni-matrace.cz/

Zdroj: přírodní-matrace.cz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Naši prarodiče určitě neměli takové vymoženosti jako jsou nyní, měli slamník a neuměli si představit že by bylo něco jiného. Pamatuji můj děda, když byl slamník sležený docpal ho slámou a bylo to, sloužil dál . Každá doba si nese své.
Myslím kdyby dnes někdo dal do módy slamník a tvrdil jak je to zdravé a eko- ,že by to lidé kupovali.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Hanulka, nemusíš se vracet tak daleko, my jsme ho měli na vojně a musela to být pěkná úhledná kostka. Jinak nebyla vycházka. Takže když se slehl, nacpali jsme do toho hrabanku z lesa, který byl hned vedle. To by jsi koukala kolik života z toho v noci lezlo ven. Ale vycházka byla.

Manželky otec, když mu bývalo ouvej spal nejraději na zemi. Takže už tenkrát mu dělalo tvrdé pod sebou dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Každopádně podle statistiky postel patří k nejnebezpečnějším místem na světě, protože v ní umírá nejvíce lidí. Takže když už riskujeme a uděláme si v ní pelíšek, není důležité na čem, ale jak dobře si odpočineme. A lze zde praktikovat i jiné a věřím, že bohulibé aktivity!?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek