Co je tak praktického na trojúhlelíkových toustech oproti těn čtvercovým?

Nějak mi není jasné včem by mohli být lepší?
Do čtvercových dám v klidu sýr na tousty kde je každý plátek zabalený zvlašť a můžu přihodit i kus salámu atd…
Do trojúhelníkových to udělám jak? to se musí nějak překládat či krájet?

Odpovědi
Mc Merkurion

… víš, dva trojúhelníky tvoří čtyřúhelník >>> prostě uděláš klsaický čtverec a rozřízneš po úhlopříčce …

anonym

Ale oni jsou přímo toustovače na trojúhelníkové tousty. ;)

Mc Merkurion

… ne, to je proto, abys je nemusel rozřezávat, dáváš je tam vcelku >>> věř mi, životní zkušenosti …