Co je tak celkově zajímavého na Beverly Hills a Rodeo Drive?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom, jako pro koho.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Beverly_Hi­lls

"Beverly Hills možná tím, že je to bohaté město, že má horká léta a příjemně teplé zimy. Průměrná teplota v srpnu je 29,4 °C v lednu je to pak 19,5 °C . Ročně zde naprší 480 mm. .

Pro léto je zde charakteristický mírný vánek, nicméně některé zimní dny jsou zde chladné, příležitostně doplňovány deštěm. Sníh zde naposledy napadl během zimy 1958.

Rodeo Drive je 3 km dlouhá ulice plná luxusních obchodů. Její severní konec je na křižovatce se slavným bulvárem Sunset. Obchodní oblast, která obklopuje Rodeo Drive, je známa jako “Golden Triangle“. Za otce Rodeo Dive je považován Fred Hayman, který zde roku 1967 otevřel první high-end butik."

Dále různé památky, natáčelo se zde několik filmů, složení obyvatelstva – víc se dovíte nejen v českém, ale i anglickém odkazu.
https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Beverly_Hi­lls,_California

Odkaz na obrázek

https://www.di­casdacaliforni­a.com.br/2015/09/­compras-em-los-angeles.html

Další odpovědi
Klaproth

Nevím, nebyl jsem tam. Ale asi je to tak, že v každém městě jsou určitá místa, která je „nutné“ navštívit a patří to k cestovatelskému bontonu. Mě osobně třeba Václavské náměstí v Praze zajímavé nepřipadá, přesto se tam zahraniční turisté houfně vyskytují. Zda to nějak souvisí s průměrnou teplotou v srpnu (17,3°C) netuším.

Drap

Pro každého něco jiného. Já osobně jsem nic zajímavého nenašel