Smackdown

Co je tajné a co bylo odhaleno? Např. že pocházíme nejen z opice, ale i z prasete? Jedli bychom i vepřové?

Co je tajné, a bylo odhaleno, např: že nejen pocházíme z opice ale i z prasete, jedli bysme i vepřové?

Vše je k smíchu, ano, a když se to vaši potomci dozví ?
tak je to vlastně komukoli šumák ne?

Nejlepší odpověď
Edison

To, co píšeš je bohapustý nesmysl. S opicí i prasaty máme společné předky. A zdaleka ne jen s nimi. Jde jen o to, jak hluboko v našem rodokmenu půjdem. Vezmeme-li to do důsledku, máme společné předky i s nejprimitiv­nější amébou.

Ale já… já pocházím z balónu, protože jsem dopravní letadlo!

Doplnění: A jsou kultury, které vepřové nejedi. Jiné nejedi hovězí, u nás se běžně nejedi psi a kočky a spousta jiných zviřátek…

Další odpovědi
dr.luha

Pocházíme také z myši (rozdíl v DNA je nepatrný), a při tom lidé klidně konzumují různé párky a uzeniny. |:-)

EKSOT123

Pocházíme prý z člověkosaura. Jinak pokud někdo pochází z opice, asi by se tady na odpovědích mělo řešit něco jiného, ne jeho rodinné problémy.