Weroniq

Co je špatného na OVB? Má s nimi někdo negativní zkušenost?

kamarád mě varuje, abych k nim na pohovor na brigádu nechodila, že mě určitě oškubou a podvedou.. nechce mi říct, jak to má podložené, tak se chci zeptat, jestli s nimi má někdo zkušenost

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Podle mého názoru:
Velice negativní – vázanost na 2 roky, dva roky ty peníze co si vyděláš nejsou tvoje ale máš je v ruce, v mnoha případech tlak vedení na psaní „nejvýhodnějších“ smluv u klienta. Školení typu, nauč se sám a nebo milné, zavádějící informace. Využívají mladé lidi, aby se dostali do rodin. Nutnost živnostenského oprávnění (zatajení toho jak to chodí se zdravotkem / daněmi ⇒ podání milných informací)

Po odchodu způsobené problémy, pomluvy atd…

To je moje zkušenost, nicméně může to být člověk od člověka… Třeba je to skvělé a já narazil na … , nebo ne? 😁

Další odpovědi
ARIS

Já se setkal se dvěma zástupci ze dvou různých společností. Nebyl jsem s nimi spokojen, to co mi navrhovali bylo nekoncepční jen chtěli pořád něco rušit a sepisovat něco nového. Do třetice jsem se nechal přesvědčit a sešel jsem se s dalším zástupcem. Byl jsem velmi opatrný a nedůvěřivý, ale jeho jednání bylo o něčem jiném, než těch dvou předešlých. Jsem s jeho prací velmi spokojen a doporučuji jej, už z důvodu, že moc lidí má špatné zkušenosti a o ty dobré se moc nedělí.
www.sms-as.eu www.smsporadce­.ic.cz