Rokio

Co je špatného na investorech?

Není investor povolání jako každé jiné? Vždyť investoři jsou velmi důležití, aby např. pomohli nastartovat firmu či podpořili hospodářství firmy.

Ptám se proto, že jeden z mých nejlepších kamarádů nemá rád investory. Já jsem ale také investor. Nevím ale, jestli mu to mám říct, nebo zatajovat pravdu, když se mě zeptá, jaké mám zaměstnání.

Pokud ale bude vyvráceno, že investoři jsou špatní, tak tu svému kamarádovi můžu vysvětlit a být tak ve všem upřímný.

Odpovědi
Tw!st

Investor není povolání, to zaprvé, nemá měsíční mzdu, je to osoba výdělečně činná. A to, že kamarád je třeba nemá rád, tak tím si jen kompenzuje to, že pro investování nemá talent, neviděl jsem totiž ještě nikoho, kdo by upřímně neměl rád investory.