Co je serial kod u hry?

Stáhla jsem si hru v angličtině na Wild games a pro spuštění potřebuji nějaký Serial. Licenci atd jsem odklikla bez čtení – neumím anglicky a teď nevím jestli tam byl napsaný tan SERIAL nebo co to je? Moooc děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Michal Kole

Ne, ten není napsán v licenčních podmínkách. Ten je napsaný na CD nebo na krabici s programem.

By jste si stáhl „warez“ verzi a kód si musíte dohledat na internetu na různých warez forech.