co je scopex

Nejlepší odpověď
kropitko

Já jsem se s výrazem scopex setkala v souvislosti s rybařením,jedná se o aroma,které se přidává do nástrah na ryby.

Další odpovědi
annas

Přípravek s aroma, které připomíná vůni dozrávajícího ovoce (nebo spíš přezrálého ovoce). Tato vůně láká mnoho druhů živočichů (hlavně hmyz – vosy, dokonce i ryby. Proto se používá jako návnada při chytání ryb.
Ale co výrobce, to jiná vůně pod stejným názvem. Dala by se přirovnat i ke kyselé smetaně, scopex od od jiného výrobce zase voní jako perník…

Podle stránky o rybách.