reika

Co je s mou azalkou? (Viz foto níže.)

Dobrý den. Na podzim jsem zasadila azalku a takto dnes po zimě vypadá. Co s ní je? Umrzla? Na podzim jsme k ní dala jen mulč. Prý vydrží mráz –26°C… Děkuji.

independent = to už je s tou azalkou konec?

Nejlepší odpověď
independent

My jsme ji na zimu přikrývali sudem, je strašně citlivá na všechno možné.

Další odpovědi
ivzez

Mně přijde, že je spálená.

independent

Není s ní konec už je asi 30 let stará a už to zvláda líp.
btw. odblokujte si IM, nejde vám přez IM odpovědět

reika

btw. odblokujte si IM – omlouvám se, tomu nerozumím…

independent

to nic, reagujte na odpovědi tady v diskuzi

reika

Když to ta vaše azalka přežila – poraďte, co jste s ní dělal, jak jste jí pomohl…

independent

Já byl dítě, azalka byla mámy, na zimu pod sud a jako děti jsme nesměli se jí ani dotknout prý ji vadilo i to když někdo hýbe větvemi, rostla strašně pomalu, ale teď po 30 možná víc letech je docela velká, jestli ji hnojila to už nevím.

reika

No, tak já počkám, jestli vyraší (třeba jí opadnou listy a narostou nové). Je to japonská azalka. Díky za odpovědi.