Lukánek

Co je prosím vás nadhlavník?

Informaceo němna internetu nebyly srozumitelné.

Nejlepší odpověď
annas

http://www.co­jeco.cz/index­.php?detail=1&id_des­c=62988&title=nad­hlavn%EDk&s_lan­g=2

Nadhlavník = zenit – myšlený bod v nebeské sféře nad pozorovatelem, průsečík svislice v místě pozorovatele s nebeskou sférou; protilehlý bod podnožníku (nadiru).
zenit – myšlený bod na obloze kolmo nad pozorovatelem.
Doplňuji:
Ještě doplním význam slova nadir (oodhlavník) o němž je zmínka = myšlený bod na obloze, který leží přímo pod pozorovatelem, tedy na té části nebeské sféry, kterou pozorovatel nemůže vidět.
Je to myšlený bod na obloze kolmo pod pozorovatelem.

anonym

… cekala jsem , jestli nevrati Barbakanuv prispevek v diskuzi, ale nevratili , tak holt vracim ja . :)
Barbakan :
Netýká se to sice otázky,ale musím se zastat annas! Já se ji omluvil,omluvu přijala a tímto mezi námi skončilo. Ty,Dr.Axl si vzpomeň jak si annas velebil,chválil,brá­nil a dnes,dnes ji házíš klacky pod nohy. Ty,který jen podvodem získává palečky od (některých) pofidérních uživatelů,ty,který nectíš kodex,ty,který vznášíš na tyto stránky zlobu. Jen můj poho pouhý dotaz,jak ses dostal k těm informacím,pouštíš k ledu,ale jak jsem už psal,na každou .

vagra

  • iv-, co jiného čekat od slabocha, který není schopen přímé odpovědi na přímou otázku?

Uvádí ve svých „příspěvcích"po­lopravdy a odvolává se na spory, které se ho vůbec netýkaly a které jsou už dávno smírně vyřešeny. Přitom svoji „kauzu Barbakan" není schopen objasnit .
Co si myslet o jedinci, který dává systematicky mazat otázky(odpovědi), které odhalují jeho neschopnost odpovědět jednoduše na jednoduchou otázku a současně si při tom dovoluje, takřka v každé své odpovědi, poučovat, napomínat a kárat ostatní.
Slizskost v jednání a závist, to je vskutku vražedná kombinace.
On, je toho důkazem :)

annas

Ad iv, ad vagra. Barbakan má pravdu. Je možné přečíst v odkazu.

Co dodat k závěru jeho reakce.?" Platí, že člověk se podobá zlomku, jehož čitatel vyjadřuje, co vskutku je, a jmenovatel, co si o sobě myslí. Čím větší je jmenovatel, tím menší zlomek." :=))

annas

Upřesnění. Slova „jeho reakce“ se netýkají barbakana, ale autora vloženého odkazu.

anonym

vagro, my si tak notujeme , ze mam " strach " , aby si ON nemyslel, ze ja jsem vy a vy jste ja … ! :)
on nekde psal, ze an., jste vy a vy jste an ., nebo tak nejak .. jako dva v jednom … :) , no , a aby do toho " balicku " ted nepribalil jeste me ! :) meli by jsme se alespon jako na oko nejak pohadat ( aby to nebylo podezrele ) !

vagra

  • iv-, tak to byla pouze jedna z jeho fantasmagorických konstrukcí, která mě pobavila.

Utvrdila mě v tom, že jej není třeba brát vážně, že snad ani za to nemůže.:) Kdyby tady stále neškodil, považoval bych ho za bezvýznamného kecala, ale jak vidíte, neustává ve svých výpadech a já na to jen tak, koukat nebudu.

  • iv- , protože jsem v podstatě mírumilovně založen, hádku musíte začít vy, já to neumím.

Uvidíte, že jsem milius, nesmíte ale sáhnout na-víte koho.
Nakonec jsme na tom stejně, vy se také neznáte, když vám na ni někdo sáhne.:)
Nebo se mýlím?

anonym

:))) .. no, kdyz jsme u toho " osahavani " … , tak ja se porad nemuzu rozhodnout , co by bylo pro me lepsi :
Sex ohne Liebe … , nebo : Liebe ohne Sex !

vagra

Sice jsem měl na mysli An.
Ale když už se ptáte-druhá vámi uvedená možnost, se mi zdá být našemu zdraví prospěšnější .:)
Ale znáte to, co naděláte-„když musíš, tak musíš.":)

anonym

.. :) , tak at vam to rychle utece ! :)

annas

Ad iv, taky toužíte po reinkarnaci? Už mě nedoženete… :=))

anonym

:) an., vzdyz my mame ten osud podobny .. ! ja uz jsem tu byla jako -iv- , ted jsem -iv- II
a az me zabasnou , tak budu -iv- III .. nakone budete dohanet jeste vy me !
porad lepsi prevlekat ty kabaty , nez zustat cely zivot v tom smradlavym svazackym ! hlavne : nemenit nazory !!!! :)

annas

Bať, bať 🙂

anonym

Tatáž otázka s toutéž odpovídající (nikoliv poprvé) – viz odkaz ve zdroji:
Pod původním nickem ještě pravidelně napomínala recyklaci otázek.
Dnes po 3. změně nicku (annas/ Kerberus/ 2. annas), už jen používá tytéž nešvary, jež před reinkarnací sama tepala a přizvukuje i těm, o nichž tehdy prohlásila, že ji smrtelně a neodpustitelně urazili.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nabizim-smir-a-zakopani-valecne-sekery
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejhojnejsi-prvek-ve-vesmiru-nadhlavnik

annas

Jen malé připomenutí od uživatelky, která změnila kabát … annas, Kerberus … je to velmi důležitá informace … Pro někoho platí, že opakované se začne líbit…

Dr.Axl
A jak to máte vy, se svým žebříčkem smrtelných hříchů? (před 81 dny)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/a-jak-to-mate-vy-se-svym-zebrickem-smrtelnych-hrichu#discussion

annas
Znáte sedmero hlavních hříchů? Dnes lidé hříchy obrátili a udělali z nich ctnosti. Jde opravdu o obraz naší společnosti? (před 317 dny)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-sedmero-hlavnich-hrichu-dnes-lide-hrichy-obratili-a-udelali-z-nich-ctnosti-jde-opravdu-o-obraz-nasi-spolecnost (před 317 dny)

Jako obvykle, co Quod licet Iovi, non licet bovi – Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi. Když dva dělají totéž, není to totéž::-))
Lepší je psát, že ,,,,,,,absence poctivosti, slušnosti a cti, jen ilustruje všeobecný úpadek etiky a nadvládu mamonu …

Jak napsal klasik: „krok za krokem v bouřných mračnech jdem vstříc hrdě vznešenému svému cíli … Čas nový, nové chce mít činy … “

Drap

Že tě to pořád baví. Zamysli se taky někdy nad sebou a nezáviď jiným, že dokáží odpovědět bez odkazů, narážek, urážek a zesměšňování

anonym

Pouhá strohá rekapitulace faktů s průkaznými odkazy oproti prázdným a jedovatým invektivám.
Zkuste jednou replikovat věcně s nějakými argumenty.
Návod máte v pravidlech, jak diskutovat bez vulgarit a urážek.
Právě původní annas nás vybízela k hájení kodexu, používání lišty a odmítání opakovaných otázek (včetně machinací s nicky).
V politice tomu říkají konzistence postojů, názorů a projevů v kontrastu se staročeskou metaforou o převlékání kabátů – viz příklad:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cervenani-jak-vznika-proc-mam-pocit-kdyz-mi-nekdo-konecne-po-100-letech-polichotil-ze-se-cervenam-i-na-pr

anonym

NeDr., vzdyt to v tom odkazu krasne a vtipne an. pise .., ze se nezmeni .. no, a vidite : mela lepsi ucitelku a uz se zmenila .. :)
.. ja jsem ji sama psala, ze muze byt rada, ze jsme se tu nepotkaly v zacatcich , byla bych proti .., ze take posilala do list ( i me !! ) a napominala a tak … , i kdyz to bylo vzdycky slusne napsane ..
a co ji chcete porad vycitat ? ze nekdy neco rekla a ted uz to mysli jinak ? jakym pravem mate co komu rikat , jak se chovat, co psat .. ? z ceho prameni ta vase nenavist, zavist ? nechcete uz si konecne nekoho najit , nebo odjet do tech teplych krajin, aby jste prestal plivat ty jedy .., pak bych Vam mozna pridala i hvezdicku k te Vasi prihlouple posledni otazce .. myslim, ze tam mate jednu , uz se nevracim ..
az me jeste neco napadne, tak dopisu .. a vy prosim take .. , at si pekne zachatujem, to Vy rad .. -iv-

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

barbakane, neDr. ma jen opetovny slovni prujem .., ten jednou na tu zlobu onemocni .. nejdrive kecal, ze leti v listopadu do teplych krajin .. , pak ze poukaz nekomu daroval ( ehm, ehm ) .. :) ..
NeDr., piste si ty sve reci s ocko v intimni poste .. pockam si ale rada, kdo vam za tuhle zvraceci " odpoved " da bodika …
klidne si muzeme dnes zachatovat.
K veceru si vratim ..
ta Vase zavist , nespravedlnost, prolhanost , saha az do oblak !
.. vy jste schopnej nam vsem tvrdit, ze dovedete zastrelit i na 15 metru komara …
doufam, ze uz jste capnul po nejake te Vanocni brigade, jak jste nedavno o sobe psal … odkazy po me nechtejte , nerada se hrabu v h… -iv-

vagra

  • IV-,máte pravdu.

Jeho další nenávistné reakce na jakoukoliv zmínku o Annas, reaguje jako býk na červený hadr. Je to normální, aby byl alergický na její nick? Zřejmě ano.
Nebo že by byl při psaní zase „total besoffen?"
Kdo ví, taková whiska, také dokáže svoje.:)
To by mohlo být vysvětlení, ale v žádném případě ho to neomlouvá
Tím pádem připouštím možnost, že za své chování nemůže.

Divím se administrátorům, že těm jeho výpadům radikálně nezamezí.
Zřejmě tam má dobrého„strýčka"…:)

anonym

vagro … :) na whisky nema. ! hleda pry nejake brigady …
jinak : on je ozralej snad i bez toho chlastu .. me jak nekdo sahne na an., tak strilim a plivu ! :)

vagra

:)))

anonym

.. tak ja si tady pisu jako debil a on to mezitim nechal smazat ! :) no, alespon jeden dobry skutek .. po 2 letech.
:)

anonym

ale jsem holka sikovna, tak abych nevypadala fakt jako ten debil a ostatni vedeli " vo co jde " .., tak sem tu " odpoved " radsi dam ..

Dr.Axl
Tatáž otázka s toutéž odpovídající (nikoliv poprvé) – viz odkaz ve zdroji:
Pod původním nickem ještě pravidelně napomínala recyklaci otázek.
Dnes po 3. změně nicku (annas/ Kerberus/ 2. annas), už jen používá tytéž nešvary, jež před reinkarnací sama tepala a přizvukuje i těm, o nichž tehdy prohlásila, že ji smrtelně a neodpustitelně urazili.

annas

Ad iv, chtěla jsem rovněž vložit „neodpověď“, kterou jsem si okopírovala.

Co dodat . annas, kerberus, annas atd… pořád stejná písnička. Stejně jako překrucování informací , vytrhávání z kontextu … takže platí, že dotyčný prostě žije v dokonalé symbióze se svým omylem. 🙂

anonym

:) an., kdyby vedel, jak se tomu uz chechtame .. :) , tak by mozna i prestal .. :)
on ma nejakej nervovej zachvat z toho vaseho prvenstvi .. :) , na ktere on nikdy nedosahne, ani dalsi jeho oblibenkyne , ktere vehementne dobodovava s pocitem, ze by Vas snad mohl nekdo predbehnout ! :) ale se 110 t. body .., nevim, nevim .. :)
on hvezdickuje kazdou otazku .., jestli bude slunicko , jestli uz je u nas slunicko .., ale kdyby jste to dala Vy .., jezisimaria ! to by strilel …
P.S. jinak Vas obdivuji , ze jste silna , chytra a casto uz i vtipna ! :) diky za vse .. -iv-

annas

Ad iv. To je od vás pro mě velká poklona. Naučila jste mě, že je třeba zachovat si veselou mysl a neznepokojovat se hloupostmi…

Optimistický přístup dokáže mnoho.. 🙂