hhanach

Co je prosím Unie rodičů a jakou má funkci ve škole?Děkuji

hhanach
Doplňuji:
A musím jako rodič být člene Unie?

Nejlepší odpověď
annas

Unie rodičů je novější název pro bývalé SRPŠ.

Další odpovědi
hanulka11

Z každé třídy je zvolen jeden rodič .Součinnost mezi vedením školy a Unií rodičů se uskutečňuje v pravidelných intervalech minimálně 2 x v průběhu školního roku a v mezidobí operativně podle vzniklé potřeby. Unie projednává návrh rozpočtu na kalendářní rok, sleduje čerpání rozpočtu a rozhoduje o jeho použití.

myslím,že dříve se tomu říkalo SRPŠ -sdružení rodičů a přátel školy