Kepler

Co je pro vás nejlepším přínosem v účasti na tomto webu?

Nejlepší odpověď
independent

Je to jiné, lepší, než na jiných poradnách.

Další odpovědi
Edison

Nebyla tu taková otázka nějak nedávno? Já se celkem bavím… někdy…

Alesh

Zjevně se vypindávat, ne? 😉 Získat pocit, že člověk není sám.

ivzez

Vyhraný termohrnek, který jsem nedostala.
Svou zásluhou → ozvala jsem se moc pozdě,
až asi po čtyřech měsících. ((–:

briketka10

Já se tu bavím.
Občas odpovím.
Na otázku dostanu radu.
Což ocením 😁

aliendrone

  1. Především možnost trefovat se do všelijakých Kájomaříků! ;)
  2. Také ukazovat, jak MOC jsem překrásný, užasný a skvělý dron!
  3. Možnost udržovat se „v tempu“ – smysluplnou a kdykoliv přerušitelnou.
  4. No a také i trochu poradit, což ovšem souvisí spíš s bodem 2! ;) :D :D

Anikitos

Odreagování; pobavení; objevení nového tématu k zamyšlení; nalezení informací – odpovědí (na mé otázky). Někdy i dobrý pocit z odpovězení na něčí otázku (ovšem málokdy, protože odpovídám hl. na to, co vím nebo na to, co mě zajímá – Takže moc neodpovídám). :'DD

Ostatně si myslím, že kdyby tu nebyla ”annas,” tak by se Odpovedi.cz mohly přejmenovat na Otazky.cz (na které by nikdo nedostával odpovědi… :D).
Nechci tím nikomu křivdit, jsou tu i jiní kteří odpovídají, ale upřímně si myslím, že nebýt ní, tak by tu zůstalo spousta otázek bez jakékoli (rozumné) reakce.

Kryšpín

Odhadl bych že je to zábava všech věkových skupin od školáků po vyšší věk a rovněž radostně poznávat ješitnost některých, kteří občas prásknou za názor, dle psychologa se z malého práskače stane rychle velký práskač, nikdy naopak a tím do svého moudrého těla nabudí další ego pro případný pracovní flek na Ministerstvu pravdy. Takto měl názor zkušený lékař na pochroumané lidské duše u kterého jsem ladil jeho techniku, ještě dodal, hele mladej moc toto hejno nedráždit je to částečně národní sport za skopčáků, při budování komunismu i při dalším ismu.

jirka F

Tak normálně,ve volném čase pročítám otázky a pokouším se odpovídat.Pak jsou tu celkem dobří uživatelé.A dá se tu neformálně sám sebe vzdělávat.

EKSOT123

Někdy je to krásná paleta názorů na zajímavou otázku, každý to vezme třeba z jiného úhlu,… Ovšem když je mezi účastníky hlubší problém, bere to chuť pokračovat.

Roman71

Možnost podělit se o konkrétní zkušenosti s kýmkoliv, kdo projeví položeným dotazem zájem.

Kepler

alien:

  1. netuším, kdo je Kája Mařík
  2. I ty škaredý narcisto!
  3. To by šlo, tak to mám i já, coby prduch
  4. 🙂 Ale v kosmogonii a fyzice jsi fakt lepší než já Já mám radši jako Kepler nejraději Sluneční soustavu. Tam už fyzicky vidíme. Ostatní je jen pustá teorie.

aliendrone

  1. No TOTO!! Myslíš, že ti to někdo UVĚŘÍ?? ;) :)
  2. Jsem KRÁSNÝ narcista – a to tak, že MOC! ;) :D :D
  3. A teď si představ, kdybys mohl prducha nahradit ZLODUCHEM, no nebyla by o paráda? Ale co by tomu řekl Mirek Dušín, že? ;) :D
  4. Zapomínáš, že jsem ALIENDRONE!! Vidím kurevstvo, chlívstvo etc. rovnou za TŘI rohy! Tvá plíživá snaha prosadit pravidla „Knoflíkové války“ o tom, kdo bude velitel JE ODHALENA! Jen si nemysli, že jsem zapomněl na to, že se tomu u tebe musí říkat „DALEKOHLED“!! Kdepak holenku – z toho NIC NEBUDE! ;) :D :D :D ;)

Kepler

ivzez: 🙂 To jsem netušil, že máte smysl i pro srandu…Nic ve zlém já svůj termohrnek daroval. Kdybych to byl věděl, tak vám ho pošlu 🙂

ivzez

Jj, občas se zasměju i sama sobě.

aliendrone

Vlastně NENÍ důvod ke smutku. Stejný (jen slušivě černý místo té jedovaté zelené) jsem kdysi obdržel – rovnou několik kusů. Už prvotní observace mne varovala, že těsnit ani náhodou NEBUDE (pokud se ovšem spokojíte s tím, že při převrácení se nevylije všechen obsah IHNED, tak toto splňuje)! Dát si ho ale naplněný do kufříku (ve Vašem případě asi spíš do kabelky) bych poradil jen NEPŘÍTELI! :)

O termoizolačních vlastnostech mohu sdělit, že spolehlivě udrží nápoj teplý, stejně jako obyčejný porcelánový hrnek (možná i o trošičku déle!), se skutečným termohrnkem nemá nic společného.

To šroubovací víčko (a díky němu asi i název „termohrnek“) je podle mne vynucený ústupek rozumné funkčnosti, jelikož díky konstrukčímu provedení je VELICE vratký a riziko, že si ho neúmyslně převrhnete do klávesnice či kamkoliv jinam (kde to NEPOTŘEBUJETE!) je díky tomu několikanásobně VYŠŠÍ!!

Tudíž coby příznivce SKUTEČNĚ ekologického přístupu jsem hrnky postavil na zeď u kontejnerů pro případ, že by se vyskytl někdo, komu by víše zmíněné vlastnosti nevadily. OK, tak v tom bylo i „trochu“ škodolibosti, aby si „užil radostí“ také někdo jiný! ;) :)

Závěr – podle mne se na Vaši situaci skvěle hodí popis: „Měla jste v neštěstí VELKÉ ŠTĚSTÍ!“ ;) :D :D

Kepler

Alesh: to máš hlubokou pravdu. Nemám totiž pocit, že jsem sám, i když jsem.

Kepler

Edison: to je možné a možné je dokonce i to, že podobnou otázku jsem položil já sám. Prostě jsem na to pořád zvědavý, ČASY SE MĚNÍ A UŽIVATELÉ TAKY! Nejraději bych četl odpovědi těch novějších 🙂

Anikitos

annas je prostě zdejší šéfis! :D

Edison

Nezapomínat na Ivzez.

ivzez

Nerozumím…

Kepler

Já jo. Jste zde tady nejlepší právnička.

Edison

I na jiné otázky odpovídá velmi dobře… myslím…