Kelt

Co je příčinou únavy, mikrospánku?

Občas pociŤuji únavu a někdy dokonce na nějakou chvíli navím o sobě. To třeba usnu v sedě. Když cítím, že se to blíží, tak si na pár minut lehnu a trochu spím. Proč se to tak děje. Málo spánku, málo energie, nebo špatný vzduch v místnosti. Někdy pomáhá otevřít okno, nebo si umýt obličej studenou vodou. Ano je to asi u každého individuální, dle věku, pohlaví, stravy atd. Navíc pocity únavy se objevují po určité době, pak je zase příval energie a pod. Je nějaký limit spánku, příjmu potravy, aby byl člověk co nejdelší dobu v výkonném stavu? Děkuji

Odpovědi
Drap

Příčin může být celá řada. Těžko stanovit diagnozu po netu. Na to je příliš málo informací. Zkus se poradit se svým lékařem.

hapiky

Některé příznaky nemocí mají za následek únavu, léky, přetížení, také alkohol či nedostatek nočního spánku apod.

Broukk

Nenapadlo tě třeba kompletně očistit, odvodnit a detoxikovat organismus? Měla jsem s tím taky velký problém, únava, těžké nohy a dr mi řekla, že jsem zavodněná.