Co je příčínou poklesu produkce chleba?

Nejlepší odpověď
gecco

jiná odpověď

Změna stravovacích návyků – jídelníčku.
I já si raději udělám teplou večeři, než abych si ´jen´ namazal chleba máslem/sádlem…
😉

Další odpovědi
Funna

jiná odpověď

Doplňuji:
faktorů je víc a sešly se…
je spousta různého celozrného pečiva a hodně lidí se ho naučilo kupovat…
přibývají domácí pekárny…
chleba už není z těch nejlevnějších…
_____________­____________
já teda nedělám každý večer teplou večeři a chleba mám ráda a k něčemu se nic jiného, než chleba ani jíst nedá, ale obecně kupuju klasickou půlku tak jednou, max. 2× za týden…ale přitom ostatní pečivo každý den…

redy

Kvalita

je mizerná, snad jen Znojemskej se dá ještě jíst.

Drap

jiná odpověď

Jedinou příčinou je menší zájem spotřebitelů, ať už je to způsobeno chutí, větším výběrem dalších druhů pečiva nebo čímkoli jiným.

Funna

kvalitního chleba je spousta…jen je potřeba si najít toho správného pekaře v místě bydliště a trochu si připlatit…

gecco

Přesně tak…
Chápu, že na vesnici je problém dodavatele vybírat, zase je tam ale větší pravděpodobnost, že lokální dodavatel bude ´kvalitní´.
Jinak doporučuju k ochutnání chléb Horal z produkce Globusu – je to jeden z mých oblíbených.

Funna

a co to je takový globus? ač krajské město, tak tu nemáme .-))

gecco

No jo – výhoda ´imigrace´ do Prahy, tady jsou 3.
😉

Funna

VÝHODA???…do Prahy by mne nikdo nedostal ani párem volů, natož nějakými Globusy .-)…a malých „rodinných“ pekáren tu máme víc než dost…nač kupovat chleba v hypersuper

gecco

;-D

anonym

gecco, ty jíš i teplé snídaně?

gecco

Pokud možno, ano…
Su zhýčkaný, rád vařím…
😉
Taková držťkovka nebo gulášovka ke snídani, s rohlíčkem, mňam…

anonym

To jíš polévky každý den? 🙂

gecco

Jo – minimálně k obědu musí být polévka (no, někdy vynechám, přecejen nemám tolik času 😉. A pokud je polívka i k večeři či snídani, tím líp.
Jak píšu, su zmlsaný.

redy

🙂