mosoj

Co je příčinou ?

Občas se mně stane, že při psaní příspěvku do okénka pro toto určeném se odezvy kursoru neúnosně zpomalí a nedá se prakticky psát. Při přenášení kursoru ten zmizí a dlouho to trvá než se objeví na požadovaném místě. Taktéž odezva na psaní je dlouhá.
Je příčinou vytížení počítače či prohlížeče v daném okamžiku, nebo je to problém na serveru. Rychlost WiFI a ping je v tom okamžiku normální.
Mluvím konkrétně o tomto serveru.

Nejlepší odpověď
arygnoc

podívejte se na zdrojový kód – je plnej externích javascriptů.
je to jasné – počítač se neustále připojuje na server, aby tyto scripty načítal, aby mohl „dokončit“ stránku vámi zobrazovanou (na rozdíl od php scriptů, které napřed zpracuje server a pak jdou do kompu jako hotová stránka).

mosoj

No vida. To vypadá spíš na dotaz pro admina.
Dříve to nedělalo. Počítač mám výkonný čtařjádro.

anonym

Mosoji,mám to úplně stejné.Někdy, ( když chci označit odpověď)tak klikám jak o život.

Kerberus

Jsem na tom stejně, domnívala jsem se, že je porucha u mě.