zjentek

Co je předmět na obrázku?

https://ctrlv­.cz/gS25
..našel jsem jich asi dvacet v kuchyni, v krabici krámů po prarodičích.

No tak předpokládám, že ta praprababina v té kuchyni nepletla tenisové rakety ..vycházejme z toho, že to leželo mezi vyloženě kuchyňskýma potřebama.

Nejlepší odpověď
anonym

Vypadá to na držák silonu k opravě nebo výpletu tenisových raket. Snad.

Tak to jsi ještě neviděl haraburdí v šuplíku kuchyňského stolu u mé babičky. Mezi špulkami nití, jehlami, gumičkami… byl i francouzský klíč a přitom babička nebyla opravářem. 🙂

Další odpovědi
gecco

Dokonce i tu ´jehlu´ jsem někde viděl (jako součást něčeho), ale včil si zaboha nevzpomenu, kde…

No – napadá mne ´domadělek´ na prošívání něčeho, co pak na tom vlasci dáš za studena sušit – houby, ovoce/zelenina, ma­so…

anonym

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Vete%C5%A1n%C3­%ADk

zjentek

Není to na španělský ptáčky nebo tak?

anonym

„na straky“

zjentek

Pumik, ty jsi sice po pysku dobra děvucha jak cyp, ale nesmíš se dorvat k tlačítku ENTER, bo ono stírá ten tvůj půvab

anonym

Ďékůjí…hihi.