dust8

Co je pravdy na tom, že v Německu je asi 1 milion lidí odnikud bez identity a bez dokladů?

Odpovědi
aliendrone

Lidí? LIDÍ?!?
Lidí URČITĚ NE! ;) :D :D

zjentek

Nevím, kdo tohle ví. Přece pokud zdrhnu „za kopečky“, kde se nehlásím ke sčítání, tak o mě nikdo neví, je tak?

Ametyst

Kancléřka to evidentně nezvládla. Proto se o ně chce zase podělit přes kvóty. Ilegály bez dokladů nelze odsunout: lžou o zemi původu, o jménu a příjmení, o svém věku.

Pepa25

Je to hoax vycházející ze skutečnosti, že v době vrcholící migrační krize se řada imigrantů úmylsně zbavovala dokumentů a tvrdila, že jsou ze Sýrie, aby zvýšili šanci na udělení azylu a/nebo bránili deportaci. Takže ano, v Německu jsou lidé bez dokladů, Němci mají problém je deportovat, ale jde řádově o tisíce jedinců.

Ametyst

To mi připomíná událost, kdy do Německa dorazila tlupa asi migrantů s doklady,přišli z Turecka, a všichni měli v těch falešných papírech stejné datum narození 1. ledna. 🙂