Kepler

Co je pravdy na tom, že kdo hledá pravdu ve víně, nesmí to vzdát hned při první skleničce?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Eh, Moraváci o5 spustili reklamu na své záchodové čističe a rozpouštědla nebo co? No to je fuk, každopádně je to to pošetilé a to přesto, že občas (vlastně překvapivě často) se zadaří. Ovšem nikdy už po 1. skleničce, leda by byla vrchovatá, taková s objemem 1,5l+ a bubmala z ní holka. Rychle! ;) :)

Nechlastej kvůli pravdě (ta už stejně spolu s láskou zvítězila), ale pro radost. Ale to už stejně víš, tož mě tedy zajímá, PROČ se ptáš? Deptá mě, že na to nemohu přijít. ;) :D :D

Další odpovědi
NoFear

Čím víc vína, tím víc pravdy. ;)
Skutečné poznání však přichází až v deliriu (ale musí se to pak ještě zapít). :D

Mc Merkurion

… je to blbost, nenašel jsem jí, přestože jsem to nevzdal, oči mi otevřela až vodka …

annas

Záleží jak pro koho a jak kdy. Podle toho je možné poznat člověka,, jak tvrdí japonské oísloví

„Při prvním poháru člověk pije víno, při druhém poháru víno pije víno,
při třetím poháru víno pije člověka.“

https://cestak­vinu.estranky­.cz/clanky/o-vinu-obecne/citaty-o-vine_-prislovi-a-porekadla.html

„Víno je věc podivuhodně vyhovující člověku, jak zdravému, tak nemocnému. Budiž však podáváno ve správné míře podle tělesné stavby jednotlivce.“
Hippokrates

„Dobré víno je jako dobrý aforismus. Obojímu je třeba napřed porozumět, neboť teprve pak je lze správně vychutnat.“
Zdeňka Ortová
https://zena.ak­tualne.cz/cita­ty-o-vine/r~i:wiki:4157/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Ms Merkurion: 🙂 svatá pravda, mám stejnou zkušenost. Taková Bloody Mary…