Elile

Co je pravdy na tom, že…

…po holení chlupy sílí a tloustnou?

Nejlepší odpověď
hanulka11

No ono to asi bude tím, že chlup který je již holený nemá tu špičku ,tak se zdá silnější .

Další odpovědi
quentos

jde o mýtus, chlupy jsou seříznuty při holení šikmo, proto to tak vypadá.

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/myty-o-depilaci-po-holeni-chloupky-zesili-laser-je-konecne-reseni-pya-/krasa.aspx?c=A100802­_183144_krasa_jup

Hykam

Nesílí ani netloustnou, je to pouze pocit, zrovna tak vlasy ostříháním nakrátko nezhoustnou.

Děda Louda

Nic.

Damiana

Je to nesmysl. Když si chloupky vytrháváš, dorůstají jemnější a řidší. Oholené jsou seříznuté u kůže, protože mají tupé zakončení, působí silněji. Otěrem o oblečení se ale zase brzy odřou a ztenčí. Ale to už je zase obvykle oholíš. Proto u mužů daleko víc šrábe jednodenní než pětidenní strniště. 🙂