Co je potřeba pro připojení do sítě?

potřebuji zjistit co je potřeba pro připojení do sítě, nikde to nemohu najít, moc děkuji

Odpovědi
RejnocK

Zalezi do jake site ..Muze se jednat kanalizacni sit nebo elektricka sit.Predpokladam ze se jedna o pocitacovou sit.Ale toto tema je tak obsahle ze by asi vydal na nejakou stranku textu.Chce to vic specifikovat otazku

Ala81

V prvni rade sit, do ktere se chcete pripojovat, muze byt LAN (kabely a zastrcky) nebo WiFi (bezdratovy prenos), sitovy adapter ve svem pocitaci (zarizeni, ktere zprostredkuje prenos dat, opet LAN nebo WiFi, a v neposledni rade neco, cim se do te site pripojite, v pripade LAN je to Ethernetovy kabel, v pripade WiFi je to vzduch a dejme tomu prima viditelnost (zalezi na velikosti a typu anten, vzdalenosti, atd.) A pak potrebujete nekoho, kdo vam to vsechno nakonfiguruje, protoze kdybych pokladal tuhle otazku, tak bych se do toho urcite sam nepoustel.