cyklista

Co je potřeba pro přihlášení motorky na veteránské SPZ?

Dobrý den,
co vše je potřeba, abych mohl přihlásit motorku na veteránské SPZ. Nemyslím ohledně stavu. Mám nabídku od známého na Jawu 555, ale bez TP. Musí být kupní smlouva, aby to šlo napsat na veteránské značky? Nebo nemusí být ni. Děkuji

Dodávám: Ano vím, že se nesmí jezdit každý den. Ani nechci. Chci si na tom jednou za čas vyjet.

Odpovědi
Lamalam

K získání Průkazu historických vozidel nebo Osvědčení o registraci historického vozidla potřebuješ v první řadě atestaci, více na http://www.fkhv.cz/.

Další info viz Vyhláška č.144/2012 Sb.

Arne1

Mám dojem, že máš falešné představy o veteránské SPZ.
To není jen o tom, že platíš cca desetinu za povinné, ale taky o tom že s tím nesmíš normálně každodenně jezdit.