mikee.nikee

Co je potřeba k tomu abych si takhle mohl vydělávat ?

Kdyby jsem šel někam např. na město a prodával by jsem lidem limonádu měl by jsem potom nějaké problémy ?
Doplňuji:
A jde to i bez živnostenského listu ?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud na to budeš mít živnost a budeš dodržovat všechny zákony a předpisy, tak to bude bez problémů
Doplňuji:
Jde to i bez živnosti. Ovšem v tomto případě porušuješ zákon a můžeš být stíhán za nedovolené podnikání.

Další odpovědi
Reezo

bez živnosťáku jsi značně omezen a jestli je to hlavní pravidelný zdroj příjmů, tak prostě musíš mít živnosťák, jinak pracuješ dá se říct na černo a můžou tě pak potresat podle zákona, když na tebe příjdou. Navíc by ti byli schopný zpětně vypočítat daně, které by jsi s velkou pokutou musel zaplatit.