Tom.Noddy

Co je potřeba k tomu, aby se do Česka dostal občan Kolumbie a legálně tady bydlel, pracoval a popř. studoval?

Nejlepší odpověď
anonym

To si musi zjistit on sam ve sve zemi … a nebo vy na velvyslanectvi v Praze. Ale kdyby jste ho pozval – bylo by to vizum … urcite by jste za nej musel nejak rucit. Musel by mit zajistene bydliste … ale bude to problematicke. -iv-

Další odpovědi
elektrikář

Podmínky vám zdělí na každé ambasádě. On musí požádat naší ambasádu o studentské vízum. Doložit že má nějaké peníze na živobytí a na školné.