Daniel16

Co je potřeba k dobrým a kvalitním „let's playům“? Poradíte i kde co koupit a za kolik?

Odpovědi
Quimby

No, tak nějaký kvalitní mikrofon, pro začátek by stačily i mikrofony ve sluchátkách, prostě si ho poslechni aby moc nešuměl.
Poté potřebuješ nějaký nahrávací program např. Bandicam, Fraps
Nějaký program na konverzi, popřípadě střih a tak.
Slušnej upload netu, abys to tam nenahrával 2 dny.

A to nejdůležitější, co nekoupíš, je být něčím zábavný, originální, prostě důvod proč by měli sledovat lidi vrovna Tebe.

tencosepta

Nejlepší je otřepaný humor, v případě nedostatku nesmírná dávka trapnosti, případně strašné či prazvláštní řeči. Pak je NUTNÁ, opakuji NUTNÁ perfektní závislost na dětské hře zvané minecraft, jež je podle většiny děcek, kidů, spratků a dokonce i některých fyzicky (zato duševně zaostalých) jedinců ta „nejlepší, nejúžasnější, nejmajnkraftovější, nejnejnej hra ne světě a všechno nehranaté je špatné…“. Taky je vhodné mít mikrofon, aby všichni mohli slyšet tvůj překrásný hlásek. Samozřejmostí je počítač a YouTube účet. Pak už čekej, až na tebe za 3–4 měsíce čumět statisíce no-life děcek se zduřelými no ty víš s čím.