Damiana

Co je podle vás skutečným důkazem lásky?

Nejlepší odpověď
Drap

V lásce nejsou třeba žádné důkazy. Ta buď je a nebo neni.

Další odpovědi
www

Nevím, zdali existuje. Klidně to totiž může být pouze milosrdenství.

pizlicka

na to se neda odpovedet,ty pocity se musí zažít.ja jsem neduverivy tvor,a svemu partnerovi jsem verila beze strachu.proč?pro­toze byl ve vztahu vzdy spolehlivy a dival se vzdy prvne na me.ja ho zradila,a presto me miluje dal.pokud se vratim,bude mi verit znovu.neni prave tohle skutecna laska?a projevim ji i ja tim,ze se zbavim drahe nemovitosti a vratim se zpet?i to by byl dukaz lasky,nekoukat napravo nalevo a pelášit zpet.

studium

Skoro denně potkávám staré manžele.Mají okolo 80 let.Pán vždy podrží své ženě dveře,v kavárně ji pomůže do kabátu,posune židli k usazení,nepotkám je jinak než,že se drží za ruku.Sálá z nich taková něha,starost o toho druhého přímo cítíte takovou tu oddanou starosvětskou lásku.Jsou pro mne symbolem toho,jak vypadá láska a důkazem,že neexistuje jen v románech červené knihovny a pohádek.