Co je, podle vás, největší „retro“ ?!

Doufám, že se otázka neopakuje. Ten vyhledávač ji nevyhledal!

Nejlepší odpověď
annas

Řekla bych, že z retro značek letí Kofola, viděla jsem i žvýkačky Pedro a nedávnoh reklamu na obnovenou výrobu kol Favorit.

Jinak za nejvíc retro bych považovala automobil Trabant a síťovky. Z osobností bych pak zařadila Vladimíra Menšíka.

Určitě by toho bylo víc. Kdysi jsem v TV sledovala pořad Retro a některé výrobky jsem si připomněla.

Další odpovědi
anonym

Mléko v pytlíku,cigára Lípy,stolní vánoční stromeček se svíčkami,který cinkal,pruhované džíny s vyčnívajícími froté ponožkami,pokud možno fosforová barva,vlašák v papíru a pionýrský šátek.

zjentek

dinosauři?
Doplňuji:
oni ti kecaj ,):
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Re­tro

ponovotny

v jakém významu?

  • jestli jako vodovodní baterie, která se tváří jako starožitnost, tak nevíc bude asi když si někdo takhle vybaví celý barák
  • pokud by to byla politická otázka tak bych dal hlas našemu presidentovi ;)
  • pokud narážíš na Menšíka tak …ať si naši polodementní novináři píšou co chtějí a ať jim to hltá kdo chce ;)

Matthew

Jsem ročník 92, takže až tak moc „retra“ nepamatuji :) ale můj výběr je:
Zip bonbony, papírová dvacetikoruna, zmiňované mléko v pytlíku a trabant, alcatel one nebo nokia3310, gramofon, vhs kazety, kukačky na stěně, mrkváče a aviatorky, tatra, filmovka a natisknuté fotky, ruční tyčový vysavač :) a tyhle sluchátka museli tenkrát být hodně hustý :

http://brandsau­dit.files.wor­dpress.com/2012/11­/history-of-headphones-1895.jpg

marta72

pro mně je to maminka, stojící každý pátek ve frontě na košíky, kterých prodavačky daly do oběhu 5, aby nemusely zákazníky moc hlídat, máslo za 10,– Kčs, kafe za 12,– Kčs, polotučné mléko v pytlíku s modrými nápisy za 2,–Kčs, plnotučné s červenými nápisy za 3,– Kčs, zahnuté rohlíky, vůně mandarinek jen na Mikuláše,Rubikova kostka, několik let rozkopané sídliště kvůli novému potrubí…a vůbec celé moje dětství