sesednizkola

Co je podle vás nejhorší práce?

Myslim tady v CR. Vzdycky, kdyz jdu do Kauflandu tak lituji pokladnich, prohlizet pokazde vozik jestli tam neco neni mi prijde opravdu ponizujici spolu s otazkou Vsechno v poradku? . Vzdy jich hrozne lituji. Jeste mi prijde hrozne, kdyz mi na poste nabidne pujcku nebo los…vidim, jak je ji to neprijemne a naposledy na poste jeden pan hrozne vynadal ji k vuli tomu. Prace, ktere by i sly prezit, naucit se a v pohode normalnimu cloveku delat zamestnavatel znechuti temito blbostmi. Na tohle uz musi byt natura prezit bez toho, aby clovek vzdy kdyz ma volno nemel cely den obavu a stres z toho, ze tam zitra zase musi a zase bude muset prohlizet voziky. Hrozny. Nejhorsi prace uz metar davno neni, podle me. Nebo ostraha v OC, to musi byt take pecka. Co je podle vas nejhorsi prace? Pro ty, co maji hned jasno ve vsem a ctou jen nadpisy, reci o africkych detech nebo ze nekdo to musi delat nepiste, takhle jsem otazku nemysl vubec.btw. v jednom nonstopu se bavily dve servirky, jestli si neprohodi 24 hodinovou smenu. Opravdu jsem netusil, ze neco takoveho jde jak ze zakona, tak fyzicky vydrzet. Jeste by me zajimala otazka, jake vyhody to pro zamestnavatele ma? Zaplati min na mzdach? Personal padaji na dr…ku delajici 24 hodinove smeny za barem se vyplati vic treba na mzdach/danich, treba neni uplne otupely a tudiz je nikdo neokrade, celkove je i milejsi na hosty nez personal vystridany po 8 nebo 12 hodinach? To mi vrta hlavou docela dlouho uz)

Nejlepší odpověď
Mirdas

Ta kterou " musíš " a přitom nechceš dělat.

Další odpovědi
iceT

Nejhorší je nemít práci.
Nejde o to,že to někdo dělat musí,ale ofrňovat dneska rypák nad jakože podřadnou prací se nedělá,ne každý si se svým vzděláním může dovolit sedět v kanclu s nohama na stole.Jsou lidi,co můžou akorát vzít lopatu a jít dělat pomocnýho dělníka někam k výkopu nebo na stavbu.
Podle mě není ponižující koukat lidem do vozíku,jestli náhodou něco nezapoměli hodit na pás k pokladně,mě se jednou stalo,že jsem kupovala kovový otvírák na konzervy a nebyl v drátech toho vozíku ani vidět a pokladní si ho taky nevšimla,až když jsem za pokladnou strkala nákup do tašky,tak jsem ho našlaa zaplatila ho zpětně.Pokladní kouka do vozíku musejí,mají to mimo jiné v popisu práce,jinak třeba pokuta,že.

Luxx

moje zatím nejhorší práce byla v Kauflandu u pokladny...­........

anonym

Dle statistik ta má – zubní technik. Během 10 let dostaneš první záněty, žiješ v zaprášeném prostředí a hygiena se dodržuje sporadicky. Lékař bez problému pacientovi nasadí protézu ze země – bez dezinfekce. (A laborant to rovněž dostane rovnou z úst – bez sterilizace.) Pracuje se 12 hodin bez zaplacených přesčasů – z prací laborant uvidí pár procent. Když jsou na obzoru jen snímačky, tak laborant již ví, že bude mizerná výplata. Dle mých osobních zkušeností je lepší vykládat náklaďáky či pracovat někde u mašiny…

ivzez

Nejhorší práce je ta, kterou člověk „odflákne“
a práce, kterou člověk dělá bez zájmu o práci a o lidi.

Lamalam

Podle mě je nejhorší práce ošetřovatelka nebo sestra v hospicu.

arygnoc

akákoľvek práca, ktorá človeka podľa neho samotného nebaví, ponižuje, zotročuje – lebo proste musí.

sú ľudia, ktorých baví práca s chorými (všeobecne vo zdravotníctve, zaslúžia si obdiv), ľudia, ktorých baví adrenalínová práca, ľudia, ktorí sú radi medzi ľuďmi (i predavač či pokladník – i keď to tiež nie je žiadna slasť), niekto sa vyžíva v manuálnej práci, proste sme rôzni.

ale ľudia, ktorí prijmú prácu, lebo MUSIA (proste prežiť) a inak by o ňu ani nezavadili, lebo ju nepovažujú z akýchkoľvek dôvodov pre seba vhodnú, sú ľudia, ktorí vykonávajú najhoršiu prácu. tých treba ľutovať.

;-Q

Šidlo

v čechách a na slovensku skoro každá…pre slušných a dobrých ľudí je neznesiteľné asi všetko…práca, kultúra, spoločenská klíma