Tíšek99

Co je podle vás lepší?

(k boji/obraně)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Bič

Pokud máš na mysli bojovÝ vějíř,stejně nevím.Stále doufám,že nebudu v situaci,kdy budu potřebovat sama nějaké obranné biče nebo vějíře.U nás v ČR se fackujeme.Doma mám smečku oblud,která ohlašuje příbližování cizí osoby dostatečně předem.A k tvojí anketě- velmi rozlišuji obranu a boj…:D

Další odpovědi
mojitek

Bojoví vějíř Shan

Doplňuji:
Bič je dobrý na větší vzdálenost.Ovšem ke klasické obraně se hodí mnohem líp čínský vějíř.Pokud se s ním umí tak je to nebezpečná zbraň

Korelice

Bojoví vějíř Shan

Jashin

Bič

led

Skúsil ste v obývačke použiť bič a la Indiana Jones?

kapka

Myslíte třeba takto?
http://rutube­.ru/tracks/5500972­.html

led

Mám doma suvenýr 5m pastierský bič, ukazovala som ho návšteve a skoro padol luster…
odvtedy viem, že bič a obývačka nejdú dohromady…

kapka

Manžel má taky dlouhý bič, nejspíš si ho sám pletl, měl ho už když jsme se seznámili, stále nevím na co ho vlastně má, dobytek nemáme…

led

Žeby sme sa prihlásili na československý prásk prásk. Možno by sme tromfli aj maďarských pastierov…