martinju

co je po životě?

co je po živote smrt nebo život? .

Nejlepší odpověď
Bibinka1111

umře organismus … co ti mám říct, po životě následuje rozklad těla .. myslím , že nic jiného mě bohužel nečeká

Další odpovědi
Monika

Tak např. podle východních náboženství po smrti (tedy ukončení hmotného světa živých) dochází k reinkarnaci – převtělení duše do nového člověka nebo organismus. Podle např. křesťanství, islámu se duše zemřelého dostane buď do pekla či do nebe. Někteří, ač jsou třeba nevěřící nedokáží uvěřit, že po smrti nic dalšího není, ale žádné teorie nemají. Jiní zastávají, že smrt všechno ukončí, tudíž nic posmrtného neexistuje. Atd. V souhrnu se dá říci, že záleží na náboženském založení každého jednotlivého člověka.

Jivinho

Život je dle některých dvojí. Tělesný a duševní. Pokud nastane smrt, tělesný život je u konce. Ovšem pokud věříte v duši, následuje posmrtný – duševní život. Více v Bibli.

Luciefie

Posmrtný život je spíš spojen s náboženstvím, vědecky to ale není možné..pravdivé odpověď na tuhle otázku neexistuje, každý si na ni odpověď najde sám..