zebřička

Co je osobní bankrot a jak v celé věci postupovat? Není to ryskantní? Pomúže to něco vyřešit a pomoci?

Zabríní to exekucím na plat nebo žalobám a jiným nepříjemnostem?

Nejlepší odpověď
quentos

viz odkaz na podobnou otázku z minulosti. Osobní bankrot se dá vyhlásit jen za určitých podmínek

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-osobni-bankrot

Další odpovědi
Sůwa

Zebřičko, už jsi tu položila řadu otázek, ale zřejmě jsi tu správnou odpověď nedostala, protože kladeš další. Zkus se zeptat na serveru www.poradte.cz , tam není k jednomu dotazu jen pár odpovědí, ale sejde se ti hodně rad i zkušeností a diskuze nezapadne po pár hodinách jako zde. Tento problém se tam řešil už mnohokrát.