nika.dandy

co je oním ,,slunečním palivem´´

tezke

Nejlepší odpověď
annas

Milé řešitelky a řešitelé AO!
Upozorňujeme, že výbor AO diskuzní fóra tohoto typu průběžně monitoruje. Každý tazatel se položením otázky ze zadání aktuálního kola AO v diskuzním fóru na internetu vystavuje riziku, že jeho práce bude z hodnocení korespondenčního kola zcela vyřazena pro porušení bodu 6 části V statutu AO.

Přejeme všem poctivým řešitelům mnoho úspěchů při řešení úloh.

Výbor AO

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/reseni-uloh-astronomicke-olympiady

Další odpovědi
www

Pohodlnos, lenost, neschopnost, nebo jen pouhé zneužívání Odpovědí ke svému prospěchu?
Zamysli se nad svými otázkami a zdejšími pravidly! Vše co hledáš zde ví Wiki.

BANAN93

vodík a helium

annas

Řešení úloh Astronomické olympiády

Milé řešitelky a řešitelé AO!
Upozorňujeme, že výbor AO diskuzní fóra tohoto typu průběžně monitoruje. Každý tazatel se položením otázky ze zadání aktuálního kola AO v diskuzním fóru na internetu vystavuje riziku, že jeho práce bude z hodnocení korespondenčního kola zcela vyřazena pro porušení bodu 6 části V statutu AO.

Přejeme všem poctivým řešitelům mnoho úspěchů při řešení úloh.

Výbor AO