vecernice

Co je obytné stavení?

Nejlepší odpověď
Rhapsody

Je více druhů obytných stavení. Chata, chalupa, dům. Většinou se liší podle toho zda jsou to objekty určené k rekreaci nebo k trvalému bydlení. Rekreační objekty mají čísla evidenční (žluté barvy) a k trvalému bydlení jsou čísla popisná popř. i orientační (červená popř. modrá) Od toho se také odvíjí daňové ohodnocení atd.

Další odpovědi
bartt13

rekl bych ze to znamena slovo jako kdyby byl dum lidi tak ziji tam lidi v tom dome tak se to nazyva obytne staveni nebo ze se tam teprve muzeme nastehovat

panenka

obytné stavení znamená že máte pozemek s nemovitostí,a k tomu ještě máte třeba stodolu,garáž a kulnu