co je no frost

lednice no frost co to znamená

Nejlepší odpověď
Retko

Systém No Frost znamená, že se po otevření dveří, kdy se dovnitř chladničky či mrazáku dostává vlhkost, která se sráží na stěnách, spustí cirkulace a odsávání vzduchu. Díky tomu se ledová námraza nevytvoří.

No frost – na potravinách se neusazuje jinovatka a také potraviny nepřimrzají k sobě navzájem.

Technológia chladenia a mrazenia označená ako NO FROST znamená:
zabraňuje vzniku zrazenej pary a automaticky odmrazuje mrazničku

Zdroj: Google s heslem „no frost znamena“ s uvozovkami

Další odpovědi
honza19hk

to znamená že se ti lednička nebude „namražovat“ –je to funkce samoodmražování

COVERENDER

Ve volném překladu to znamená bud zadny mráz a nebo nemrazí