Palpatine

Co je nelegálního na tom vyjádřit svůj názor na eutanazii?

Z nepochopitelných důvodů je má odpověd na otázku ohledně zachraňování před sebevraždou blázny a nebezpečné jedině, označena jako nelegální. To už člověk nemůže mít na eutanazii či samo ukončení života jiný než negativní názor?

Odpovědi
aliendrone

Chápu tě. Ale když to fakticky doženu do idiotkrajnosti, tak téma euthanasie je přeci jen trochu kontroverzní, tudíž si dovedu teoreticky představit „dobroděje“, kterého to sejří. Mně zůstává rozum stát nad „kontroverzí“ teorií o zániku vesmíru, to mi VÁŽNĚ hlava nebere! :D :D :D

A teď si představ, že takoví spoluobčané mají jako ty STEJNÉ rozhodovací/volební právo nad budoucími osudy státu a především TEBE SAMOTNÉHO! No není tohle SKUTEČNÁ dem(ent)okracie? ;) :D :D

Mc Merkurion

… můžeš, tak jako na vše, ale jestliže nejni v souladu s oficielní verzí, tak se maže … se divim, že se ještě někdo diví …