Meggie2

Která je nejlepší letecká společnost?

Původní dotaz

Co je nejlepší letecká společnost?

Nejlepší odpověď
cochee

„Nejlepší letecká společnost“ je letecká společnost, která je lepší než všechny ostatní.

Zdá se ti má odpověď divná? Tak příště lépe zformuluj otázku. „Co“ je zde nedobře použité zájmeno.

Další odpovědi
Kepler

Za nejspolehlivější a nejbezpečnější je dlouhá léta považována australská Quantas. Za nejlevnější třeba Rynair nebo Wizzair. Katastrofické a nebezpečné jsou africké aerolinky a Aeroflot. Takže za nejlepší bych považoval Cannabisair. Po trávě se nešlape, po trávě se směje a létá!

Bobek 2

Nejlepší letecká společnost je ptactvo nebeské. Na zvláštní otázku zvláštní odpověď. Na otázku „Která letecká společnost je nejlepší?“ by odpověď byla jiná.

Edison

Nejlepčí v čom? Mezi nejspolehlivější je řazen třeba Finnair

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Finnair

autacek

Nejlepší letecká společnost je taková společnost, která je lepší než všechny ostatní. Obecně to nemohou být lowcost letecké společnosti, ale hledal bych ty, co mají dobré reference a mají k dispozici business class či raději first class.