Kelt

Co je na tomto obrázku a kde to bylo foceno?

http://www.cdpro­vas.cz/editor/fi­lestore/File/CD_09_202­0_WEB.pdf
V posledním čísle CD pro vás, které je k dispozici na železnici nebo tady na internetových stránkách, je na straně 15 snímek Valašsko-lašského pomezí. Poznáte někdo tu krajinu? Podle mne je to pohled z Krhové, v popředí je památník Helštýn a vlak jede po trati Valašské Meziříčí – Hodslavice, (Frenštát). Ale nejsem si jist. Kdo to pozná? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Emefej

Jo, je to ono. Letecký záběr ze směru JJZ. Je tam vidět silnice I/57. Ta vesnice je Krhová. Kepler to určitě pozná.

Další odpovědi
Kepler

Potvrzuji.