Avatar uživatele
huky

co je na tom špatnýho?

Ahoj Ja to nepochopim mam holku a napsal jsem na fb k naši fotce koment ve kterým bylo ze se tesim až budemem mít holku sebastianka a holku viktorki ale mama se na to koukla a hned mi vynadala ze za to muze prijit socialka atd… Co je spatnyho na tom milovat svoji holku a za urcitej cas s ni mít rodinu a plánovat ze spolu budem navzdycky a co je spatnyho na tom ze vim jak chci aby se v budoucnu jmenovalo moje dítě -.- ??
Doplňuji:
Opraca Kluka sebastianka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: huky

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ptáč před 3610 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Maminka a režisér mají vždycky pravdu a šel bych ještě dál. K čemu je taková informace k fotce na internetu dobrá? O chování na internetu toho bylo řečeno a napsáno dost. Je to marný, je to marný, je to marný…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ptáč

Sociálka s tím nemá co do činění. Rodinu je dobré plánovat co nejdříve. Protože děti se těší na svět! A proč byste tyto plány neměl sdílet na fb? Vždyť je to váš svět který tvoříte. Nemyslíte?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

záleží na tom, koľko je tebe a koľko jej.
i príprava tr. činu sa považuje sa dokonaný trestný čin, takže keď jej nie je 15. možno to považovať za trestný čin (pokus, resp plánovanie súlože s maloletou).

před 3610 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huky

Me 14 ji 15 ale v budoucnu to trestný čin nebude :o kdyz to planujem do budoucna za x let :o

před 3610 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek