Meggie2

Co je na tom pravdy, že se bude platit vstup na Sněžku?

Nejlepší odpověď
da ny

„Vím“ totéž, co Vy :)
Je to přání J. Kašpara z KRNAP..
Příliš mnoho návštěvníků (pohodná lanovka), milionový nárůst.
„Sněžka je nenávratně poškozena, vstupné do národního parku by bylo logické“
https://video­.aktualne.cz/dvtv/kas­par-snezka-je-nenavratne-poskozena-vstupne-do-narodniho-p/r~f51da442b­56911eab408ac1f6b2­20ee8/

Další odpovědi
Drap

Zatím se neplatí.

Kryšpín

Už aby to bylo.

Pepa25

Je to návrh, prosazuje to KRNAP vzhledem k davům a poškozování přírody. V Polsku se platí už za vstup do NP.

anonym

Lanová dráha již zpoplatněna je. Jestli se obecně bude platit za vstup na Sněžku, to nevím. Neslyšel jsem o tom, ale s vývojem situace (ekonomické) by to bylo logické.

zjentek

Třicet kaček by bylo fér! Žádný slevy děti důchod postižení, nic! Kdo nechce, nejde!