Co je na té kalkulačce tak drahého?

http://www.aj­shop.cz/Casio/CA­SIO-Algebra-FX-2-0-Plus/

je tak drahý HW (nějaké malosériové zákaznické IO) nebo je větší cena, jen kvůli značce?

Omlouvám se za duplicitu, ale do otázky před chvílí jsem zapomněl dát odkaz.

Nejlepší odpověď
chudst

Draha oproti cemu? Ma nekolikaradkovy displej, dokaze spocitat komplexni cisla, matice, integraly…

Sam mam triradkovou, stala me 1.200,– A je znat rozdil, oproti tem za petistovku. Cena tolikaradkove kalkulacky s daleko vetsimi moznostmi bude samozrejme primo umerna.

Další odpovědi
mosoj

Vždyť je to tam uvedeno.

•Velikost paměti 144 Kb, 768 Kb Flash, Výpočty s komplexními čísly, Integrály, až 1500 Funkcí
•Algebraické aplikace, Diferenciální a kvadratické diferenciální výpočty, Maticové výpočty
•Datová komunikace, Grafické řešící funkce, Konverze v soustavách o základu n
•Lineární rovnice od 2 do 30 neznámých, Možnost aplikačního software ve Flash paměti (768KB)
•Programovací funkce typu Basic, Editor souborů, Statistické výpočty a graf
•Včetně kabelu na propojení s další kalkulačkou
•možnost dohrání „češtiny“, většina funkcí je pak pojmenována česky

Sice osobně bych sice volil netbook s excelem nebo jiným tabulkovým procesorem, ale toto řešení je pro některé aplikace pohotovější a okamžité .