Co je na dnešku tak speciálního, že na všech programech jdou najednou nějaké pohádky?

Dnes jde v televizi nějak podezřele velký počet pohádek a filmů, které jindy dávají jen ve svátky a vyjímečně…je dnes také něco, že se s těmi fimly tak předhání?

Nejlepší odpověď
www

Nejspíš to bude tím, že není nic zajímavého, je sobota, blíží se prázdniny ap.
Dnešní den podle Wiki:
Doplňuji:
TV program neznám, ale pokud to běží právě teď, jedná se navíc o čas, ve kterém je malá sledovanost. Večer to snad bude aspoň trochu jiné 😉

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/8._čer­ven

Další odpovědi
Lorelai

Nevím přesně co dávají, ale nebude to třeba také tím, že měla včera Libuše Šafránková 60.?

danyy

Nemaj co vysílat tak tam dávaj blbosti to je v sobotu a neděli normálka :D

archimax

O víkendech dávají většinou pohádky kvůli dětem a dnes jich dávají zrovna víc