Lgee

Co je špatného na tom, když holky používají „chemii“?

Vždyť se ta chemie taky vyskytuje v přírodě, jinak by neexistovala, když ji není moc, co na tom vadí?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nic jiného, tak je to nepřirozené.

Další odpovědi
Nuk nuk

Mně osobně to nepřekáží, ale je to při nejmenším nezdravé.

zjentek

A co máš vlastně na mysli? Třeba chlastání, kuření a hulení?

Šidlo

aj na klukoch

vy rastiete/dospi­evate, a kopec kozmetiky (áno, aj prírodnej.....aj bylinkou sa dá otráviť!) sa vstrebáva cez kožu do tela…áno, aj zubná pasta, mydlo, šampón, prášok na prádlo, saponát na nádobí…

a toto všetko spolu denne môže vo vás narobiť riadny bordel

a prirátajte si množstvo chémie, ktoré vdýchnete, zjete, vypijete

viete, koľko chémie je napustenej v oblečení? ani vedci to nevedeli vyprať.....

nemusíte zahodiť všetko make-up, len ho používajte opatrne

Cenobita

Nic na tom není špatného, co se v mládí naučíš v životě jakoby najdeš, chemické pokusy je nejspíše na ZŠ bavily, chytlo je to a tak celý život dělají experimenty – čištění konvičky octem, čištění odpadů krtkem, sypání solí do myčky. Proč ne někdo rád holky jiný vdolky a holky rády chemii.

Další koníčky: odbarvování pomocí kyslíku rozkladem peroxidů, barvení pomocí barviv, chemická polymerace methylmethakrylátu za použití fyzikálních metod – UV světla, a další.