Bublinnka

Co je multi souborový archiv?

Stáhla jsem si archiv s koncovkou .roo
Zjistila jsem že je to komprimovaný soubor v programu RAR z multi souborového archivu.
Doplňuji:
A nevíte v jakém programu se to dá rozbalit? Zkoušela jsem to ve 7-zip a tam to nešlo.

Nejlepší odpověď
baghira

Několik souborů je uloženo do jednoho archívního. Až na nepatrné výjimky to umožňují všechny archivační programy (rar, zip, arj…)

Respektive naopak – archív není jeden soubor, ale je rozdělený na více souborů. V případě RARu mají jednotlivé části archivu koncovky .rar, r00, r01, r02 a tak dále.
Ten .r00 je patrně část takového rozděleného archívu. Samostatně rozbalit nelze, musíš mít všechny jeho části (tj. hlavně ten .rar – při pokusu o jeho rozbalení rozbalovač rozbalí i ostatní související části).

Další odpovědi
rynek878

zde je link pro přehlednost takových souborů:

Zdroj: http://idoc.vsb­.cz/cs/okruhy/cit/u­zivatel/pripo­ny/

Hlada

Tak to by mě taky zajímalo. Co je to za soubory když to rozbalíš? To by mělo dát odpověď.