Avatar uživatele
Vampires

Je méně škodlivá elektronická cigareta, nebo klasická?

Myslite si, ze je mene skodliva klasicka cigareta, nebo e-cigareta?

Zajímavá 0 před 2904 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
annas

Stačilo využít archív odpovědí a odpověď jste měl hned.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=elektronic­k%C3%A1%20ciga­reta

--
Je to prý „zdravá alternativa klasického kouření, která má ve světě nečekaně dobré výsledky – kuřáci postupně přestávají kouřit!“.

Při samotném kouření elektronické cigarety inhalujete stále nikotin, ale neničíte své tělo dalšími škodlivými látkami (dehet, oxid uhličitý apod.). Zároveň máte pocit, že opravdu kouříte."

Více v odkazu
http://www.bezpecne-koureni.cz/

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Moje osobní zkušenost: vůbec jsem neměl pocit, že kouřím. Navíc jsem měl tendenci se „překuřovat“ a předávkovat se nikotinem. Varují před tím i někteří výrobci. Kouření mě to neodnaučilo a brzy jsem se toho zbavil. Vyhozené peníze. Méně škodlivé to ale je.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petr.pospa86

Pro odvykání by mohla pomoci e-cigareta a pak žádná. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Myslim si, ze skodlive jsou elektronicke i klasicke, klasicke vice. Pokud se chce nekdo odnaucit kourit, doporucuji exkurzi v nemocnici nejlepe interni nebo onkologicke oddeleni.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hankapolak

Prošla jsem si obojím. Byla jsem nebo vlastně furt jsem silný kuřák, ale teď posledních několik měsíců jsem na elektronický vapour2. Zdravější je hlavně proto, že nevdechujeme dehet a další škodlivý látky. Je lepší koupit kvalitní elektronickou cigaretu, kde obsah liquidu je mnohem lepší, než u lacinějších a oproti normálním cigaretám je to zdravější. Já jsem ráda, že jsem přešla. Měla jsem ranní kašel, ne teda pravidelný, ale teď už se dobrý tři měsíce neukázal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dominno

rozhodně méně škodlivější je elektronka, už jen proto je v posledních letech o ni takový zájem, já osobně jsem cca před rokem z NC.cz pořizoval svoji první elektronku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek