kajicek94

Co je méně etické? Vzít si děravé ponožky a nebo jít bez ponožek?

Nejlepší odpověď
arygnoc

ku kraťasom bez ponožie nevadí.
ku obleku bez ponožiek neprípustné.

deravé ponožky vyhodiť.

;-Q

Další odpovědi
mosoj

Dá se to vyřešit onucí, nebo slámou do dřeváků.
Doplňuji:
Nejsou děravé ponožky náhodou IN . Člověk nikdy neví.

lexx

vždyť to v pořádnejch botách stejně není vidět
Doplňuji:
jestli jsou IN to nevím ale všiml jsem si v nabídce jistého supermarketu roztrhanejch jeansů za cenu nikterak lidovou, no to už je příliš na moje gusto

setapouch

Z pohledu etiky jsou tyto dve moznosti zcela rovnocene. Ovsem pokud by ses zeptal na etiketu…

Nevíteto?

Vzít si děravé ponožky. 🙂

sesednizkola

Tak derave ponozky mi moc neeticke nepripadaji, za to proste nemuzes, ze se ponozka roztrhne a vytvori se dira, pokud si ji tedy uz deravou nevezmes:)
Doplňuji:
Jo pises vzit si ) nikdo nevi, jestli nosis derave ponozky nebo jak jsem psal, ze se dira udelala sama a nemuzes za to, proto odsuzovat to muze jen hlupak 😁