B♥A♥G

Co je lepší ve třídě?

JE lepší usilovat o to, aby vás měla třídní uč. ráda a přetvařovat se, nebo nestarat se o to, co si o vás myslí a být sám/a sebou?

Nejlepší odpověď
annas

Když budete sama sebou,domnívám se, že i tak si získáte přízeň učitelky, i když nevím, zda kvlůli vědomostem či chování. Přetvářka je faleš, stejně se brzy projeví. Proč si na něco hrát. Jsem, já jsem.

Další odpovědi
Damiana

To je jako by ses ptala jestli být buď Hujer nebo Rosenheim! 🙂
Co zkusit něco mezi tím, usilovat o to, aby tě měla učitelka ráda tím, že budeš sama sebou? Pokud jsi fajn, slušná a pořádná holka, jistě se nemáš za co stydět a nemusíš se přetvařovat. No a jestli se tohle ve škole neocení a myslíš, že jen přetvářka a podlézání je cesta k úspěchu, chyba je někde jinde…

Drap

Nejlepší je být sama sebou a k tomu, aby tě měla učitelka ráda. Nezískat to podlézáním a podobně, ale získat si její náklonost svou osobností. I ve škole jsou dána určitá pravidla a ta by se měla dodržovat, stejně jako všechna stanovená pravidla v životě.

Reckini

Určitě je vždy lepší být sám sebou, a to podle mě platí nejen ve škole. Snažit se, to ano, ale nic se nemá přehánět.

Amie

Nejlepší je bejt sama sebou, ale ne drzá! Z vlastní zkušnosti vím, že mnoho věcí získáš snáš služnou cestou než stylem: vy jste to ale takto neříkala a tónem, který hned říká že si o ní zrovna nemyslíš že je člověk, který udělal chybu. A tím že budeš slušná, budeš je mít v určité úctě (i ony to mají těžké) a nebudeš se chovat jako ti, co jí hned dají nejevo co si o ní myslí a že jim je i jedno co si myslí o nich, v ejich očíš stoupneš. Neznamená to být šprt nebo podlejzák, znamená to, že ti prostě budou více důvěřovat a lecos i prominou, když uvidí, že to myslíš upřímně a dokážeš svojí chybu napravit.

terry

Určitě je dobré být sama sebou, ALE…neznám nikoho, kdo by se nazajímal o to, co si kdo o vás myslí.
Ono je sice dobré být sama sebou, ale k čemu ti to bude. když budeš sama a bez kamarádů a kamarádek.
Není potřeba se přetvařovat, ale ne nadarmo se říká – všeho s mírou.