Avatar uživatele
B♥A♥G

Co je lepší ve třídě?

JE lepší usilovat o to, aby vás měla třídní uč. ráda a přetvařovat se, nebo nestarat se o to, co si o vás myslí a být sám/a sebou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4385 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Když budete sama sebou,domnívám se, že i tak si získáte přízeň učitelky, i když nevím, zda kvlůli vědomostem či chování. Přetvářka je faleš, stejně se brzy projeví. Proč si na něco hrát. Jsem, já jsem.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?kenyrts, rynek878 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

To je jako by ses ptala jestli být buď Hujer nebo Rosenheim! 🙂
Co zkusit něco mezi tím, usilovat o to, aby tě měla učitelka ráda tím, že budeš sama sebou? Pokud jsi fajn, slušná a pořádná holka, jistě se nemáš za co stydět a nemusíš se přetvařovat. No a jestli se tohle ve škole neocení a myslíš, že jen přetvářka a podlézání je cesta k úspěchu, chyba je někde jinde…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nejlepší je být sama sebou a k tomu, aby tě měla učitelka ráda. Nezískat to podlézáním a podobně, ale získat si její náklonost svou osobností. I ve škole jsou dána určitá pravidla a ta by se měla dodržovat, stejně jako všechna stanovená pravidla v životě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reckini

Určitě je vždy lepší být sám sebou, a to podle mě platí nejen ve škole. Snažit se, to ano, ale nic se nemá přehánět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

Nejlepší je bejt sama sebou, ale ne drzá! Z vlastní zkušnosti vím, že mnoho věcí získáš snáš služnou cestou než stylem: vy jste to ale takto neříkala a tónem, který hned říká že si o ní zrovna nemyslíš že je člověk, který udělal chybu. A tím že budeš slušná, budeš je mít v určité úctě (i ony to mají těžké) a nebudeš se chovat jako ti, co jí hned dají nejevo co si o ní myslí a že jim je i jedno co si myslí o nich, v ejich očíš stoupneš. Neznamená to být šprt nebo podlejzák, znamená to, že ti prostě budou více důvěřovat a lecos i prominou, když uvidí, že to myslíš upřímně a dokážeš svojí chybu napravit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Určitě je dobré být sama sebou, ALE…neznám nikoho, kdo by se nazajímal o to, co si kdo o vás myslí.
Ono je sice dobré být sama sebou, ale k čemu ti to bude. když budeš sama a bez kamarádů a kamarádek.
Není potřeba se přetvařovat, ale ne nadarmo se říká – všeho s mírou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek